The 2-Minute Rule for درب اتوماتیک آرتا در

درب شیشه ای برقی به عنوان درب اتوماتیک که به وسیله قطعات و ابزارهایی که دارد، باز و بسته می شود. بسته به نوع درب اتوماتیک از اپراتور و قطعات خاصی استفاده می شود. درب شیشه ای برقی به دلیل سهولت در رفت و آمد اماکن زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. درب شیشه ای برقی، به عنوان وسیله ای است که قسمت داخلی و بیرونی یک ساختمان را به هم ربط می دهد، همواره مورد توجه افراد بوده و در طول زمان تغییر و تحولات فراوانی داشته است.

جک کنترلی پارکینگی تک لنگه بسیار شبیه سیستم دو لنگه می باشد با این تفاوت که یک لنگه درب به سمت چپ و یا راست باز می شود. برای این گونه دربها را می بایست از جک های پارکینگی پرقدرت و با شفت بلند استفاده نمود.منظور از شفت بلند، شفتی با اندازه ۵۰ سانتیمتری و یا بیشتر از آن است تا پایه جلو بازو بتواند درب را از فاصله بیشتری نسبت به لولا باز و بسته کند تا فشار از روی آن کمتر شود.

۶- شرکت آچیلان در، در تهران به نصب درب اتوماتیک ریلی مشغول است. سایر خدمات این شرکت شامل نصب درب ویژه بیمارستانی می باشد.

توانایی مهندسین ما بسیار بالاست و تنها استاندارد صنعتی است که توسط متخصصین این صنف ، کاربران درب اتوماتیک و صنعت ساخت و ساز شناخته شده است.تیم تعمیر و نگهداری شرکت ما تضمین می کند که دربهای شما با اطمینان و مطابق با مقررات بهداشت و ایمنی عمل می کنند.

برای تماس با پیشتازان فن آوری طاها (گروه بتیس) و اطلاع از هزینه نصب درب اتوماتیک بیمارستانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ریل درب شیشه ای: ریل درب شیشه ای از جنس آلومینیوم سخت و از جمله قطعات مهم و اساسی یراق الات درب اتوماتیک شیشه ای است.

برای تماس با پیشتازان فن آوری طاها (گروه بتیس) و اطلاع از هزینه نصب انواع درب اتوماتیک پارکینگ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای تماس با آرتا در و اطلاع از هزینه اجرای درب اتوماتیک ریلی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از پرکاربرد ترین محصولات درب اتوماتیک محسوب می شود که قیمت شیشه اتومات بستگی به نوع موتور، درب اتوماتیک شیشه ای سنسور و متریال مورد استفاده محاسبه می گردد. اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب شیشه ای اتوماتیک عبارتند از اپراتور ،شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ های متفاوت ،کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود more info اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است.

هتل ها – بیمارستان های دولتی و خصوصی – فرودگاه های کشور – بانک ها – در اماکن و مراکز بزرگ عمومی و اداره ها – اماکن تفریحی و ورزشی – اماکن دولتی –سوپر مارکت ها بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای درب اتوماتیک از نوع تلسکوپی یک ریل تردد مخصوص هنگرهای درب را داراست .

درب اتوماتیک برقی کرکره ای یا کرکره برقی از جمله درب های اتوماتیک موجود در بازار هستند که به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند. از درب برقی کرکره ای بیشتر در اماکن تجاری و پارکینگ خانه more info های استفاده می شود.

دفتر مرکزی : خیابان آزادی شرق به غرب، بعد از دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹ ،پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، واحد ۱

برای تماس با آتی در و اطلاع از هزینه اجرای درب اتوماتیک ریلی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کادری مجرب و حرفه ای از با تجربه ترین و ماهرترین تکنسین های مجموعه ی ما با ساعت ها آموزش و سال ها تجربه آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات به شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن می باشند و با اولین تماس شما سریعاً به محل اعزام می شوند . فراموش نکنید موفقیت یک مجموعه فقط با فروش بالای محصولات ایجاد نمی گردد بلکه با وجود خدمات پس از فروش ایمن صنعت در کنار آن، حاصل می گردد و معنا پیدا می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *